ÖVRIGT / Speglar / Spegel 15988029
*
nr 1598 8029
Spegel
Konvex ram. 75x134 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 februari 2024
kl 19:07:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/2 15:05:54
1
100 kr
19/2 16:09:10
2
200 kr
19/2 17:26:03
3
200 kr
19/2 17:26:03
2
200 kr (Budbetjänt)
19/2 17:49:55
2
300 kr
19/2 18:45:09
1
250 kr
19/2 18:45:09
2
300 kr (Budbetjänt)
19/2 18:45:28
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konvex ram spegel speglar
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:32
-
8321 Spegel
Rokokostil, 63x54 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:53
-
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:51
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1598 8029
Spegel
Konvex ram. 75x134 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 februari 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/2 15:05:54 | 1 | 100 kr |
19/2 16:09:10 | 2 | 200 kr |
19/2 17:26:03 | 3 | 200 kr |
19/2 17:26:03 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
19/2 17:49:55 | 2 | 300 kr |
19/2 18:45:09 | 1 | 250 kr |
19/2 18:45:09 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
19/2 18:45:28 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konvex ram spegel speglar
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:32 -
8321 Spegel
Rokokostil, 63x54 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37 -
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:53
-
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:51